O nás

Kvalitná ústna hygiena bola pre nás vždy prioritou a uvedomujeme si, že zdravie ústnej dutiny a zubov má obrovský vplyv na naše celkové zdravie a sebavedomie. A povedzme si úprimne kto netúži po hollywoodskom úsmeve? Rozhodli sme sa preto vytvoriť cenovo dostupnú alternatívu k bieliacim procedúram, ktorá sa postará o šetrné bielenie a zdravie vašich zubov, aby ste si aj z pohodlia domova mohli dopriať hollywoodsky úsmev a pocit filmovej hviezdy. 

DAYNIGHT SET 

Predstavujeme vám domáci bieliaci set, ktorý obsahuje sonickú kefku s LED svetlom, dennú a nočnú pastu a dve náhradné hlavice. Denná pasta s obsahom 100% prírodného kokosového oleja zuby nielen ošetruje, ale v kombinácii s našou sonickou LED kefkou minimalizuje množstvo baktérií v ústach.

Nočná pasta s obsahom aktívneho uhlia zase podporuje bieliaci efekt a v spojitosti s LED svetlom sonickej kefky urýchlite celý proces bielenia zubov. LED svetlo našej sonickej kefky pôsobí ako urýchľovač procesu bielenia. Samo o sebe nemá bieliaci efekt, iba v spojení s bieliacimi pastami. Preto je bielenie zubov LED svetlom absolútne bezpečné a jednoduché.

LED WHITENING KIT 

Vďaka našej novinke si môžete dopriať profesionálne bielenie zubov kdekoľvek a kedykoľvek za pár minút. 

Technológia LED Whitening Kit spočíva v modrých lúčoch, ktoré reagujú s profesionálnym bieliacim gélom. Ten obsahuje PAP formulu, ktorá funguje na oxidačnej báze bielenia škvŕn a taktiež dusičnan draselný, ktorý je vhodný pre ľudí s citlivými zubnými krčkami a ďasnami. Produkt je bezpečný, nespôsobuje bolesť ani nepoškodzuje zubnú sklovinu.

DOPRAJTE SI KRAJŠÍ A BELŠÍ ÚSMEV EŠTE DNES!