Výrobky DAY NIGHT sa používajú presne tak ako ste zvyknutý. Ráno použijete dennú pastu s kokosovým olejom a našu sonickú LED kefku, večer zase čiernu nočnú pastu s aktívnym uhlím a opäť našu sonickú LED kefku. Tak dosiahnete želaný efekt bielych zubov.
Pred prvým zapnutím Day Night kefky je potrebné otvoriť spodnú časť, kde sa nachádza batéria a následne odstrániť z batérie ochranný obal. Potom batériu vložíte naspäť a Vaša Day Night kefka je pripravená Vám vyčariť žiarivý úsmev.
Áno, samozrejme. Naše pasty nemajú žiadny vplyv na plomby či korunky, nakoľko ide o čisto prírodné produkty.
Všetky Day Night produkty je možné momentálne kúpiť v Auparku Bratislava – obchod PopUp Store , v Ružomberku – obchod Naureus Lekáreň Twin City Bratislava, Lekáreň Nutricentrum Bratislava, Gymstar – fitness centrum v Košiciach, Lekáreň Calia v Prešove.
Takú skvelú, že budete mať chuť pastu zjesť a nie len si ňou čistiť zuby.
Naše pasty a sonickú LED kefku používajte každý deň v rámci ústnej hygieny, tak ako ste zvyknutý.
Ideálne je používať pasty DAY NIGTH denne, ráno a večer, tak ako pri bežnej ústnej hygiene. Pre dokonalý výsledok odporúčame pasty používať s našou sonickou LED kefkou.
Pri používaní Day Night Vám odporúčame držať takzvanú Bielu diétu. Je potrebné ju dodržať, vyhnúť sa jedlu a nápojom, ktoré spôsobujú zmenu farby počas tejto doby. Ako napríklad: čaj, káva, Cola, džús, žiadne farebné nápoje a pod…
Nie, Day Night nebolo nikdy testované na zvieratách.
Cena za Day Night Kit je 14.99€, za Day Night LED elektrickú kefku 19.99€ a za Day Night kompletný set 34.99€.
Na našej stránke si môžete vybrať z platieb na dobierku, bankový prevod, platba kartou alebo Paypal.
Objednávky odosielame kuriérskou spoločnosťou alebo poštou. Kuriérska spoločnosť Vás bude kontaktovať emailom a následne telefonicky pre dodanie objednávky. Objednávky sa odosielajú na druhý deň od prijatia objednávky.
Áno, Day Night môžete objednať z oficiálnej stránky www.daynightwhitening.com , ktorá odosiela Day Night do celého sveta za fixnú cenu poštovného 5€.
Áno! Všetky výrobky Day Night sú bezlepkové 🙂
Day Night odporúčame používať osobám nad 12 rokov.
Ak ste blogger alebo Influencer a chcete s nami spolupracovať, kontaktujte nás prosím na email info@daynight.sk